Zespoły muzyczne

Flow Up

Ocena:
Grupa Flow Up! powstała w 2017 roku z inicjatywy gitarzysty Tomasza Wolaka, a ideą projektu od samego początku było wykonywanie muzyki pop z domieszką rocka. Kluczowym elementem całości było natomiast oparcie utworów na wpadających w ucho melodiach i nowoczesnym brzmieniu. Ich pierwsza EP "W ciszy" pojawiła się w serwisach streamingowych w październiku tego samego roku, zbierając pozytywne recenzje. Po owocnym, obfitującym w wiele koncertów roku 2018, zawirowania personalne spowodowały jednak roczną przerwę w działalności kapeli. Czytaj więcej

Płyty, albumy

nowość Światła
Światła Flow Up
Premiera: 2021-01-03
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!