Zespoły muzyczne

Wiadomości o Epica, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o zespole Epica. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z zespołem.
Odwołano Seven Festival 2015. Przeczytaj oświadczenie organizatorów
Odwołano Seven Festival 2015. Przeczytaj oświadczenie organizatorów

13 edycja imprezy niestety się nie odbędzie. Dlaczego?

Ursynalia 2015. W Warszawie zagra Epica! [WIDEO]
Ursynalia 2015. W Warszawie zagra Epica! [WIDEO] Warszawa

Organizatorzy Ursynaliów 2015 ogłosili kolejną zagraniczną gwiazdę muzyki, która odwiedzi Warszawę już w maju. Do line-upu dołącza Epica!

Holenderska kapela Epica wystąpiła dla fanów z Polski [ZDJĘCIA]
Holenderska kapela Epica wystąpiła dla fanów z Polski [ZDJĘCIA] Wrocław

Podczas występu we wrocławskim klubie Eter wystąpili także goście specjalni oraz oryginalny support. Zobaczcie zdjęcia z tego niezwykłego koncertu.

Symfoniczno-metalowa kapela Epica zagra w dwóch miastach Polski [WIDEO]
Symfoniczno-metalowa kapela Epica zagra w dwóch miastach Polski [WIDEO]

EPICA – The European Enigma Tour odbędzie się 22 i 23 stycznia tego roku. Gościem specjalnym imprezy będzie Dragonforce, a supportem został zespół Diablo Boulevard.

Epica w Katowicach
Epica w Katowicach Katowice

Epica - holenderska grupa wykonująca połączenie gotyckiego i symfonicznego metalu już w piątek zagra koncert w katowickim Kinoteatrze Rialto.

Znamy supporty Epicy
Znamy supporty Epicy Katowice

1 października w kinoteatrze Rialto w Katowicach wystąpi formacja Epica. Poznaliśmy właśnie dwie formacje, supportujące występy Epicy. Będą to rodacy formacji Epica - zespół Revamp (z udziałem wokalistki After Forever - Floor Jansen) oraz francuski Kells.

Revamp i Kells przed Epicą
Revamp i Kells przed Epicą Poznań

Poznaliśmy właśnie dwie formacje, supportujące występy Epicy. Będą to zespoły Revamp (z udziałem wokalistki After Forever - Floor Jansen) oraz francuski Kells.

Afera na Hunter Fest! To będzie ostatni festiwal
Afera na Hunter Fest! To będzie ostatni festiwal

Totalną klapą okazał się tegoroczny Hunter Fest. Światowe gwiazdy muzyki metalowej nie wystąpią w Szczytnie ze względu na niedotrzymanie przez organizatorów warunków umowy. Zanosi się na to, że to koniec festiwali z cyklu Hunter Fest.

Odwołane koncerty na Hunter Fest!
Odwołane koncerty na Hunter Fest!

Hunter Fest mierzy się z ogromnymi kłopotami. Na rozpoczynającym się właśnie festiwalu nie zagrają trzy zespoły, które miały być gwiazdami pierwszego dnia.

Zobacz również