Zespoły muzyczne

Dagadana

  • Data założenia: -
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Poznań
  • Gatunek: Folk
Ocena:
Powstanie zespołu Dagadana to efekt trzyletniej znajomości muzyków z Polski i Ukrainy. Daga Gregorowicz (Poznań), Dana Vynnytska (Lwów), Miko Pospieszalski (Częstochowa) to muzycy obracający się w różnych nurtach muzycznych –od folku po breakebeat. Twórcy grupy Dagadana poznali się na międzynarodowych warsztatach „International Summer Jazz Academy in Cracow". Dana Vynnytska jest laureatką programu stypen... Czytaj więcej

Wiadomości

Nowy teledysk zespołu Dagadana
Nowy teledysk zespołu Dagadana

Dagadana poprzez płytę "List do Ciebie", przywraca pamięć o poecie Januszu Różewiczu. Zespół pragnie także zwrócić uwagę na to, jak ważne w dzisiejszym pędzącym świecie jest zatrzymanie się i poświęcenie czasu drugiej osobie.

Premiera nowego klipu zespołu Dagadana
Premiera nowego klipu zespołu Dagadana

Wizyta w Tokio jest jak podróż na księżyc... Pierwszy teledysk do tytułowego utworu z nowej płyty polsko-ukraińsko-amerykańskiego zespołu Dagadana "List do ciebie" w reżyserii Piotra Onopy rzeczywiście przypomina spacer po kosmicznym lunaparku.

Płyty, albumy

nowość Tobie
Tobie Dagadana
Premiera: 2021-04-09
Ocena:
Na zdrowie
Na zdrowie Dagadana
Premiera: 2020-12-21
Ocena:
List do Ciebie
List do Ciebie Dagadana
Premiera: 2014-02-15
Ocena:
Dlaczego nie
Dlaczego nie Dagadana
Premiera: 2011-10-14
Ocena:

Zdjęcia z koncertów

Dagadana
Dagadana
  • Zdjęć 42
  • 2010-10-05
  • Versalka, Sopot
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!