Zespoły muzyczne

Blue Raincoat

Ocena:
Zespół powstał wiosną 1997 roku. Kilku sfrustrowanych studentów zagrało parę utworów choć prawdę mówiąc nikt nie brał tego na poważnie. Zwykła zabawa na boku przy okazji innych zespołów. Tak czy inaczej jakimś dziwnym trafem już kilka lat później zespół nagrał swój pierwszy materiał, "Fast At The Beginning And Then real Slow". Czytaj więcej

Wiadomości

Leaf oraz Blue Raincoat w Pałacyku!
Leaf oraz Blue Raincoat w Pałacyku! Wrocław

Już w najbliższy wtorek, 20 lutego w klubie Pałacyk odbędzie się premiera nowej EP-ki wrocławskiego zespołu Leaf. Gościem wtorkowego koncertu będzie Blue Raincoat...

Brak zdjęcia
Blue Raincoat

Blue Raincoat to wołowska kapela, która zdecydowanie zasługuje na bliższe przyjrzenie się jej twórczości. Muzyka, którą tworzą łączy w sobie dawkę mocnej, rockowej energii z dozą melancholii i spokoju.

Płyty, albumy

Out Of The Blue Into The Black
Premiera: 2007
Ocena:
Everything Is A Piece Of Something
Premiera: 2007
Ocena:
Small town addiction
Small town addiction Blue Raincoat
Premiera: 2003
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!