Zespoły muzyczne

Bad Religion

Ocena:
Zespół Bad Religion powstał w 1980 roku w Los Angeles jako reakcja na opanowane teleewangelizmem i modą środowisko, w którym znaleźli się jego członkowie. Nazwa miała rzucać wyzwanie bezkrytycznemu przejmowaniu utrwalonych kulturalnie wzorców, a towarzyszące jej logo, przekreślony krzyż stylizowany na znak drogowy (tzw. Crossbuster, czyli Pogromca Krzyża) był wyrazem młodzieńczej kontestacji i chęci ucieczki od konwenansów; nie był to jednak jednoznaczny atak na chrześcijaństwo, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Filozofia zespołu sięga znacznie głębiej. Czytaj więcej

Wiadomości

Bad Religion dzisiaj w Stodole!
Bad Religion dzisiaj w Stodole!

Agencja Go Ahead oraz Klub Stodoła zapraszają na jedyny polski występ Bad Religion!

Znamy supporty przed Bad Religion
Znamy supporty przed Bad Religion

Agencja Go Ahead oraz klub Stodoła informują, że 12 sierpnia przed koncertem Bad Religion wystąpią dwie polskie kapele – Upside Down i Old Fashioned!

Płyty, albumy

True North
True North Bad Religion
Premiera: 2013-01-21
Ocena:
The Dissent of Man
The Dissent of Man Bad Religion
Premiera: 2010-09-28
Ocena:
New Maps of Hell
New Maps of Hell Bad Religion
Premiera: 2007-07-07
Ocena:
The Empire Strikes First
Premiera: 2004-06-07
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!