Zespoły muzyczne

Biografia Audiofeels historia, o zespole

  • Data założenia: 2007
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Poznań
  • Gatunek: Pop
Ocena:

Zespół powstał w 2007 roku z inicjatywy ośmiu młodych wokalistów. Jego idea narodziła się pod wpływem wieloletniego doświadczenia muzyków w poznańskim chórze Akademickim UAM. Panowie postanowili swoje aspiracje muzyczne realizować w projekcie Audiofeels, w którym wykonują utwory w stylu vocal play.

Ich kariera nabrała tempa za sprawą występów w pierwszej edycji programu "Mam talent", gdzie dotarli do samego finału, zajmując 3. miejsce.

Na debiutanckiej płycie "Audiofeels Uncovered" (premiera 3 października 2009) znalazło się 12 autorskich interpretacji światowych przebojów w stylu vocal play. W repertuarze Audiofeels znajdują się przeboje takich gwiazd jak Michael Jackson, Metallica ("Nothing Else Matters"), Sting, Bee Gees ("Tragedy") czy Red Hot Chili Peppers ("Otherside").

Płyty, albumy

Płyty zespołu Audiofeels. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Live
Live Audiofeels
Premiera: 2012-12-05
Ocena:
Unfinished
Unfinished Audiofeels
Premiera: 2011-11-07
Ocena:
Uncovered
Uncovered Audiofeels
Premiera: 2009-10-05
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!