Zespoły muzyczne

Biografia Architecture In Helsinki historia, o zespole

  • Data założenia: 2000
  • Kraj: Australia
  • Miasto: Melbourne
  • Gatunek: Pop
Ocena:
Architecture in Helsinki - australijski zespół twee popowy założony w Melbourne w 2000 roku. Ich muzykę określono m.in. jako Flaming Lips z niesłychanie dużą ilością cukru.Członkowie zespołu znani są przede wszystkim ze swojej multiinstrumentalności (w swojej muzyce wykorzystują wiele instrumentów - od różnego rodzaju syntezatorów po gitary i bębny).

Koncert Architecture In Helsinki z dość chaotycznego ciągu niesłychanie chwytliwych, często genialnych, czasem bezlitośnie ukróconych przed czasem motywów przemienić się może w logiczną, przekonującą całość. Architecture in Helsinki zagrali na Off Festival w Mysłowicach w sierpniu 2007 roku.

Płyty, albumy

Płyty zespołu Architecture In Helsinki. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Moment Bends
Moment Bends Architecture In Helsinki
Premiera: 2011-04-08
Ocena:
Places Like This
Places Like This Architecture In Helsinki
Premiera: 2007-07-28
Ocena:
In Case We Die
In Case We Die Architecture In Helsinki
Premiera: 2005-04-05
Ocena:
Finger Crossed
Finger Crossed Architecture In Helsinki
Premiera: 2003-02-09
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!