Zespoły muzyczne

Archeon

Ocena:
Archeon to polska grupa muzyczna wykonująca melodic death metal z wpływami power speed metalu. Powstała 2001 roku w Warszawie z inicjatywy Michała Kostrzyńskiego (gitara, śpiew) i Michała Tomaszewskiego (gitara). Muzycy zaprosili do współpracy Janusza Leśniaka (instrumenty klawiszowe), ponadto skład zespołu uzupełnili Tomasz Grochowski (perkusja) oraz Andrzej Sadrukała (gitara basowa). Czytaj więcej

Więcej

Spodobał Ci się zespół "Archeon"? Szukasz innych zespołów z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: zespoły z gatunku metal, polskie zespoły muzyczne, polskie zespoły muzyczne metal, zespoły na literę A.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!