Zespoły muzyczne

Wiadomości o Anathema, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o zespole Anathema. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z zespołem.
Anathema
Anathema headlinerem drugiej edycji Prog In Park

Knock Out Productions z ogromną radością prezentuje drugą edycję festiwalu Prog In Park w Warszawie! Koncert odbędzie się 18 sierpnia 2018 roku w warszawskim Parku Sowińskiego.

Anathema
Anathema wraca do Polski! [WIDEO]

Dwaj bracia Cavanagh, założyciele angielskiego zespołu Anathema wystąpią 8 lipca we wrocławskim klubie Firlej, a dzień później, 9 lipca w krakowskim klubie Kwadrat.

Nowy sezon koncertowy w Klubie Studio
Nowy sezon koncertowy w Klubie Studio Kraków

Jesienny repertuar klubu obfituje w koncerty polskich i zagranicznych gwiazd muzyki: od rocka, poprzez pop i hip hop, aż po metal.

Anathema na trzech koncertach w Polsce [BILETY]
Anathema na trzech koncertach w Polsce [BILETY]

Legenda brytyjskiego rocka przyjedzie ponownie do Polski. Trzy koncerty zespołu zostały zakontraktowane w październiku 2014 w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

W weekend startuje Jarocin Festiwal [LINE-UP, BILETY]
W weekend startuje Jarocin Festiwal [LINE-UP, BILETY]

Już w najbliższy weekend (18-20 lipca) rozpocznie się Jarocin Festiwal!

Znamy dzienny harmonogram Jarocin Festiwalu!
Znamy dzienny harmonogram Jarocin Festiwalu!

Do festiwalu w Jarocinie został nieco ponad miesiąc. Znamy już skład imprezy i finalistów konkursu Hortex Rytmy Młodych.

Znamy pierwszych wykonawców Jarocin Festiwalu
Znamy pierwszych wykonawców Jarocin Festiwalu

Znamy już pierwszych wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznej edycji Jarocin Festiwalu, która odbędzie się w dniach 18-21 lipca! Będą to...

Anathema akustycznie już w tym tygodniu!
Anathema akustycznie już w tym tygodniu!

Jak mówią sami muzycy: „Akustyczne występy zespołu zawsze przekraczają oczekiwania fanów, dzięki intensywnym emocjom, które budują niezapomnianą atmosferę i sprawiają, że najlepsze utwory grupy w nowej aranżacji dodają muzyce magii i czynią koncerty niezapomnianym wydarzeniem”.

Anathema zagra w Polsce
Anathema zagra w Polsce

W odpowiedzi na żądania fanów, grupa powróci do naszego kraju na cztery koncerty na początku października.

Anathema wraca do Polski
Anathema wraca do Polski

W odpowiedzi na "żądania" fanów, grupa powróci do naszego kraju na cztery koncerty na początku października!

Jutro Ino-Rock Festiwal
Jutro Ino-Rock Festiwal Toruń

Rozpoczynający się weekend zdecydowanie można uznać za jeden z najbardziej festiwalowy w roku. Dzisiaj Opole, a jutro Płock Cover Festiwal i oczywiście Ino-Rock Festiwal.

Program Knock Out Festival
Program Knock Out Festival Kraków

Znany jest już dokładny program krakowskiego Knock Out Festival - jednej z największych imprez heavy metalowych na świeżym powietrzu w Polsce. Imprezę zaszczycą swoją obecnością gwiazdy gatunku!

Knock Out Festival 2009
Knock Out Festival 2009

W dniach 11-12.lipca, na stadionie WKS „Wawel", odbędzie się Knock Out Festival 2009. Będzie to niepowtarzalne, ogromne metalowe widowisko, gdzie świetne zespoły, tony światła oraz nagłośnienia dostarczą wielkich wrażeń każdemu uczestnikowi.

Anathema na Knock Out Festival
Anathema na Knock Out Festival Kraków

Ostatnim zagranicznym zespołem, który zagra w tym roku na Knock Out Festival będzie Anathema Festiwal odbędzie się w dniach 11 - 12 lipca w Krakowie na stadionie WKS Wawel.

Anathema w Polsce
Anathema w Polsce

To już druga wizyta gwiazdy art rocka w naszym kraju. W zeszłym roku mieliśmy okazje zobaczyć ich w lipcu, w trakcie trwania festiwalu Union of Rock w Węgorzewie.

Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!