Zespoły muzyczne

Wiadomości o Alphaville, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o zespole Alphaville. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z zespołem.
Niemiec przystojny, ale kiepski w łóżku
Już 24 listopada Thomas Anders & Modern Talking wystąpią w Hali Stulecia Wrocław

24 listopada 2017 z okazji Andrzejek, we wrocławskiej Hali Stulecia, wystąpią: Thomas Anders i Modern Talking Band oraz Alphaville.

Alphavill
Thomas Anders & Modern Talking wystąpią w Hali Stulecia Wrocław

Już 24 listopada, z okazji Andrzejek, we Wrocławskiej Hali Stulecia wystąpi grupa: Alphaville i Thomas Anders & Modern Talking Band.

9 tysięcy widzów na Wromantic Festival [ZDJĘCIA]
9 tysięcy widzów na Wromantic Festival [ZDJĘCIA] Wrocław

Za nami Wromantic Festival na Stadionie Miejski we Wrocławiu. Mamy mnóstwo zdjęć!

Wromantic Festival - znamy wszystkich wykonawców!
Wromantic Festival - znamy wszystkich wykonawców! Wrocław

Poznaliśmy wszystkich artystów, którzy 22 czerwca wystąpią na wrocławskim Stadionie Miejskim w ramach Wromantic Festival. Do Jamesa Blunta oraz Alphaville dołączył...

Imieniny Poznania w Strefie Kibica
Imieniny Poznania w Strefie Kibica Poznań

Na scenie głównej Strefy Kibica wystąpi legendarny zespół Alphaville oraz pochodząca ze stolicy Wielkopolski Hanna Banaszak.

Alphaville w Opolu
Alphaville w Opolu Opole

Twórcy przeboju „Forever Young” – niemiecka formacja Alphaville już 14 września wystąpi w Opolu. Jako support zagra Blue Cafe.

Zobacz również
Konkurs Ziaja
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!