Zespoły muzyczne

Biografia Agenda historia, o zespole

Ocena: 5
Zespół Agenda, czyli "Coś do Zrobienia", działa od 1998 r. Do 2004 r. występował pod nazwą fleszbek100%, nagrał blisko sto utworów, grał koncerty na undergroundowych imprezach (m.in. "Antidotum", "Matrix", "Stodoła").

Materiał nagrali: Piotr 'Sagi' Bilnik, Bartek "Fokski' Dojczew, Maciej Hassa, Stanisław 'Staszy' Koźlik i Paweł Moszyński. Pierwsi trzej występują jako MC, zaś Staszy i Paweł odpowiedzialni byli za produkcję i śpiew. Na płycie można usłyszeć nowoczesne brzmienia, rymy z konkretnym przekazem, utalentowane wokalistki i kilku instrumentalistów. Grupa jest częścią muzycznego kolektywu eReM (Reakcja Muzyczna), w którego skład wchodzą także zespoły Konfuzz i Plazmatikon.

Płyty, albumy

Płyty zespołu Agenda. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Coś Do Zrobienia
Premiera: 2004
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!