Koncert
ZEW się budzi Festiwal 2019

ZEW się budzi Festiwal 2019

  • 2019-05-02, , godzina 06:00, do 2019-05-04
  • od 33 zł
  • Kompleks Sportowy w Cisnej, Cisna

Bilety

Wystąpią

Opis

PRZEDSPRZEDAŻ biletów trwa do 24.12 - zakup bilet w najniższej cenie już teraz!

Kolejna edycja festiwalu ZEW się budzi odbędzie się w dniach 2-4 maja 2019 roku w Cisnej! Po raz drugi będzie to okazja, aby rzucić wszystko i poczuć zew przygody w ostatnich dzikich górach w Polsce. ZEW się budzi bilety na festiwal już w sprzedaży! Stopniowo będziemy odkrywać kolejne karty, bądźcie z nami!

Ogłoszony line-up:

Nocny Kochanek
Kult
COMA
Lao Che
Lech Janerka
Łona i Webber
Tomek Lipiński
KSU
Krzysztof Zalewski

Muzyczne gwiazdy na scenie, energetyczne koncerty, a oprócz tego opowieści ze szlaku, sportowe wyzwania dla największych śmiałków, ostre cięcie w barberowozie i inne atrakcje skrojone pod ludzi, którzy czują zew przygody.

Jedyny festiwal, który zaczyna się o świcie - otwierające gitarowe riffy zabrzmią na scenie razem z pierwszymi promieniami słońca nad górami. Inicjatywa zrodziła się z pasji ludzi tworzących na co dzień markę ZEW for men, którzy łącząc miłość do Bieszczad, przygody i muzyki, stworzyli koncept festiwalu.

Zapraszamy na ZEW się budzi Festiwal, czyli trzy dni muzyki i przygody w sercu dzikich Bieszczad. Rzuć wszystko i przyjedź do Cisnej. Razem obudzimy wiosenny zew!

ZEW się budzi bilety

Bilety jednodniowe
Karnet dwudniowy

UWAGA: zakup karnetu nie uprawnia do korzystania z pola namiotowego! W tym celu konieczny jest zakup biletu na pole namiotowe!

Bilet na pole namiotowe

Bilet ulgowy - dzieci od 6 do 13 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wymiany biletu na opaskę nie będą miały ukończonego 13 roku życia)
Dzieci do 6 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 6 roku życia) - udział bezpłatny

ZEW się budzi Festiwal 2019 bilety!

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "ZEW się budzi Festiwal 2019"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Cisna, koncerty Cisna na dziś, koncerty Cisna jutro, koncerty Cisna w tym tygodniu, koncerty Cisna na weekend, koncerty Cisna Punk, koncerty Cisna Punk na dziś, koncerty Cisna Punk jutro, koncerty Cisna Punk w tym tygodniu, koncerty Cisna Punk na weekend, koncerty Cisna Rock, koncerty Cisna Rock na dziś, koncerty Cisna Rock jutro, koncerty Cisna Rock w tym tygodniu, koncerty Cisna Rock na weekend, koncerty Cisna Rock, koncerty Cisna Rock na dziś, koncerty Cisna Rock jutro, koncerty Cisna Rock w tym tygodniu, koncerty Cisna Rock na weekend, koncerty Cisna Rock, koncerty Cisna Rock na dziś, koncerty Cisna Rock jutro, koncerty Cisna Rock w tym tygodniu, koncerty Cisna Rock na weekend, koncerty Cisna Rock, koncerty Cisna Rock na dziś, koncerty Cisna Rock jutro, koncerty Cisna Rock w tym tygodniu, koncerty Cisna Rock na weekend, koncerty Cisna Rock, koncerty Cisna Rock na dziś, koncerty Cisna Rock jutro, koncerty Cisna Rock w tym tygodniu, koncerty Cisna Rock na weekend, koncerty Cisna Hip-Hop, koncerty Cisna Hip-Hop na dziś, koncerty Cisna Hip-Hop jutro, koncerty Cisna Hip-Hop w tym tygodniu, koncerty Cisna Hip-Hop na weekend, koncerty Cisna Metal, koncerty Cisna Metal na dziś, koncerty Cisna Metal jutro, koncerty Cisna Metal w tym tygodniu, koncerty Cisna Metal na weekend, koncerty Cisna Muzyka alternatywna, koncerty Cisna Muzyka alternatywna na dziś, koncerty Cisna Muzyka alternatywna jutro, koncerty Cisna Muzyka alternatywna w tym tygodniu, koncerty Cisna Muzyka alternatywna na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Shawn Mendes
Shawn Mendes wystąpi w Polsce Kraków

Gościem specjalnym artysty podczas koncertu w TAURON Arenie Kraków będzie jego rodaczka i wschodząca międzynarodowa gwiazda, Alessia Cara.

Lighthouse Family
Lighthouse Family powraca po 18 latach [WIDEO]

Pierwszą zapowiedzią nowego krążka jest utwór "My Salvation".