Koncert
Zbigniew Zamachowski - recital

Zbigniew Zamachowski - recital

  • 2022-12-10, , godzina 20:00
  • 90 zł (Zbigniew Zamachowski)
  • Kompleks Scena Cegielnia, Radzymin

Bilety

Opis

ZMIANA DATY  Koncert zaplanowany na 9 grudnia w Kompleksie Scena Cegielnia, zostaje przeniesiony na 10 grudnia.  Wszystkie bilety zachowują ważność. 

 

Zapraszamy na recital Zbigniewa Zamachowskiego znanego aktora teatralnego, który odbędzie się 10 grudnia Artyście towarzyszyć będzie kompozytor i pianista - Roman Hudaszek. Recital Zbigniewa Zamachowskiego bilety już w sprzedaży.

O recitalu Zbigniewie Zamachowskim

Zbigniew Zamachowski, aktor filmowy i teatralny, autor muzyki i tekstów piosenek - arty

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Zbigniew Zamachowski - recital"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!