Koncert
Wisłoujście 2021

Wisłoujście 2021

  • 2021-08-20, do 2021-08-22
  • Świnioujście

Opis

Po niezwykle udanej zeszłorocznej edycji, która odbyła się z zachowaniem wszelkich zasad i obostrzeń epidemiologicznych i sanitarnych, festiwal Wisłoujście wraca w sierpniu 2021 na kolejne dwa magiczne weekendy, 20-22.08 i 27-29.08.

Festiwal Wisłoujście w Gdańsku to coroczne święto muzyki elektronicznej, którego line up składa się wyłącznie z polskich artystów. To już czwarta edycja imprezy na terenie zabytkowej Twierdzy. Oprócz stałych elementów, takich jak kilka różnych gatunkowo scen, niezwykłych dekoracji i licznych stref gastro i chillu, organizatorzy planują także kilka nowości. Jedną z nich jest scena dzienna, która będzie otwarta od rana do wieczora i sprawi, że bramki festiwalowe będą czynne całą dobę. Oprócz tego, dobrze znana stałym bywalcom festiwalu scena techno, zostanie ponownie powiększona i przeniesiona w nowe miejsce, tak aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo i umożliwić uczestnikom zachowywanie dystansu. Cały festiwal ponownie odbędzie się z zachowaniem wszelkich aktualnych zasad i obostrzeń sanitarnych.

Powiew świeżości dotyczy także zaproszonych na tegoroczną edycję inicjatyw związanych z muzyką elektroniczną i artystów, których grono zostanie znacznie poszerzone, co umożliwi zaprezentowanie polskiej publiczności jeszcze szerszego spektrum muzyki elektronicznej - od subtelnych downtempowych brzmień, przez dark disco, house, industrialne techno, aż po bass i trap.

 

Organizatorzy w pierwszej kolejności uruchomili sprzedaż biletów i ogłosili line up na pierwszy weekend. W najbliższej przyszłości zostanie ogłoszony też program drugiej daty, który będzie nieco inną propozycją, jeśli chodzi o zapraszanych artystów.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Wisłoujście 2021"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Kings of Leon
Zespół Kings of Leon zagra w Polsce. Koncert na Stadionie Wrocław

Gwiazda światowych festiwali, zespół Kings of Leon, ogłosił nowe daty swoich koncertów z europejskiej części trasy.

James Blunt
James Blunt zaśpiewa w łódzkiej Atlas Arenie

Trasa Once Upon a Mind to wyczekiwany z niecierpliwością powrót do muzyki na żywo.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!