Koncert
Wardruna - First Flight of the White Raven On-line

Wardruna - First Flight of the White Raven On-line

  • 2021-03-26

Wystąpili

Opis

Wardruna ogłasza wirtualną premierę płyty Kvitravn! Wyjątkowe widowisko online First Flight of the White Raven 
odbędzie się 26 marca 2021 roku.

Mistrzowie snucia nordyckich opowieści, Wardruna, wypuścili niedawno swój czwarty album Kvitravn, który ukazał się nakładem Sony Music, i od razu uplasował się wysoko w rankingach list przebojów. Pod koniec marca, fani z całego świata będą mogli wspólnie zobaczyć i poczuć magię tego krążka.

Muzyka Wardruny nie zna granic. Wykracza poza ograniczenia czasu, języka i gatunków muzycznych. Norweski projekt zyskał uznanie na całym świecie za niepowtarzalne i niezwykłe występy na żywo. Teraz, w czasie światowej pandemii, gdy przyszłości koncertów nadal jest niepewna, Wardruna zaprasza na wirtualną premierę nowej płyty oraz szczególny koncert online. Dając szansę fanom na całym świecie by uczestniczyli w wydarzeniu, zespół chce przełamać też wiele ograniczeń związanych z wirtualnymi koncertami. Na koncercie będzie można usłyszeć nie tylko utwory z nowej płyty Kvitran, ale również wcześniejszy materiał – sam koncert zaś będzie miał miejsce w miejscu starannie wybranym, by wzmocnić magię wieczoru.

W Polsce koncerty Wardruny były wielokrotnie wyprzedane, zwłaszcza po sukcesie jaki zespół odniósł jako współtwórcy muzyki do serialu Wikingowie oraz soundtracku do gry Assassin’s Creed: Valhalla. W marcu tym razem to polska publiczność będzie mieć możliwość przeniesienia się wirtualnie do świata Wardruny.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Wardruna - First Flight of the White Raven On-line"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend, koncerty Folk, koncerty Folk na dziś, koncerty Folk jutro, koncerty Folk w tym tygodniu, koncerty Folk na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
AniKa Dąbrowska - PrzyjaciÃłłka
AniKa Dąbrowska jako baletnica w klipie "Przyjaciółka" [WIDEO]

Zwyciężczyni drugiej edycji Voice Kids pokazała nowy teledysk.

Rekord
Znamy pierwszych artystów Gitarowego Rekordu Świata 2021

W tym roku Impreza odbędzie się na wrocławskiej Pergoli 19 czerwca 2021 oraz w sieci.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!