Koncert
The Queens Of Soul & Orchestra

The Queens Of Soul & Orchestra

  • 2022-12-01, , godzina 18:30
  • 89 zł (The Queens Of Soul & Orchestra)
  • Sala Radomskiej Orkiestry Kameralnej, Radom

Bilety

Opis

Największe przeboje Whitney Houston, Amy Winehouse, Tiny Turner, Diany Ross i Chaki Khan w autorskich aranżacjach Łukasza Sztaby. The Queens Of Soul & Orchestra bilety na koncerty już w sprzedaży. 

The Queens Of Soul & Orchestra rozpoczyna trasę koncertową w Polsce!

Dynamicznie zmieniające się muzyczne widowisko, pełne bogatego instrumentalnego brzmienia, nastrojowego światła i poruszających projekcji video. Podczas koncertu usłyszymy bestsellery światowego soulu, znane z niezapomnianych produkcji

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "The Queens Of Soul & Orchestra"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!