Koncert
Tęskno

Tęskno

  • 2021-10-16, , godzina 18:00
  • 30 zł licealiści i studenci / 50 zł normalne. Przedsprzedaż od 4 października.
  • Sala widowiskowa MOK Józefów

Opis

Tęskno to projekt wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów Joanny Longić. Muzykę wydawaną pod tym szyldem charakteryzuje natychmiast rozpoznawalne brzmienie, które łączy klasyczne instrumentarium z subtelną elektroniką i poetyckimi tekstami. W kwietniu 2020 roku ukazała się płyta zatytułowana po prostu „Tęskno”, którą poprzedziły single „Między nami”, „Walc” i „Frajda”.

Tęskno jest m.in. laureatem: nagrody Mateusza radiowej Trójki i Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. Grupa grała na największych scenach w kraju i za granicą, m.in.: Primavera Sound Barcelona, Open’er Festival, Colours Of Ostrava, OFF Festival Katowice, Męskie Granie. Ostatnio Joanna skupia się na nowej muzyce oraz prowadzeniu autorskiej audycji w radiowej Czwórce.

ip
Fot: konieczna (materiały prasowe)

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Tęskno"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Swedish House Mafia prezentuje nowy singiel "Moth to a Flame" [WIDEO] Kraków

Wraz z nowym singlem Swedish House Mafia ogłasza międzynarodową trasę koncertową w 2022.

Sarsa - Ze Mną Tańcz
Sarsa w klipie "Ze Mną Tańcz" stosuje technologie XR [WIDEO]

To drugi singiel zapowiadający jej nowy album "RUNOSTANY".

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!