Koncert
| Summer Dying Loudn 2022

| Summer Dying Loudn 2022

  • 2022-09-08, do 2022-09-10
  • Aleksandrów Łódzki

Opis

Szanowni, mamy dla Was wiadomości. Jedną złą i trzy dobre.
Najpierw zła. Niestety, ponownie musimy się zmierzyć z przełożeniem Summer Dying Loud na przyszły rok.
 
Przy obecnych obostrzeniach, zakazie organizacji imprez masowych, niepewnych połączeniach lotniczych i zmieniających się zasadach kwarantanny czy braku możliwości zapewnienia pola namiotowego, rozsądne planowanie kilkudniowego festiwalu z międzynarodowym składem jest niemożliwe.
 
A teraz te dobre wiadomości.
 
Mamy już datę przyszłorocznej edycji Summer Dying Loud. Zanotujcie sobie 8-9-10 września 2022.
Ponownie zwracamy się do Was z prośbą o zachowanie karnetów na przyszły rok. To najwyższy wyraz sympatii, jakim możecie nas obdarzyć. Zrozumiemy jednak, jeśli podejmiecie decyzję o zwrocie. Nasz operator ebilet.pl wkrótce prześle Wam dostępne opcje zachowania, zwrotu lub wymiany na voucher. Już dziś potwierdzamy udział w 2022 roku większości ogłoszonego do tej pory składu, m.in.: Napalm Death, Asphyx, Tiamat, Night Demon, Year Of The Cobra, Tides From Nebula, Fleshworld, Deszcz, Dom Zły, Ragehammer, Only Sons. Nad resztą pracujemy, a mnóstwo ogłoszeń jeszcze przed nami! Mamy nadzieję, że ta wiadomość pomoże Wam w podtrzymaniu decyzji o udziale w festiwalu w przyszłym roku. 🙂
 
Ostatnia wiadomość powinna przypaść Wam do gustu, bo festiwal w tym roku się odbędzie! Tak! Nie poddajemy się i uruchamiamy „plan B”! Nauczeni doświadczeniem ostatniego roku zorganizujemy XII edycję Summer Dying Loud. Już wkrótce podamy Wam szczegóły tej wyjątkowej, pandemicznej edycji, którą zbudowaliśmy w całości w oparciu o polskie zespoły! Zarezerwujcie sobie 11 września!
 
ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "| Summer Dying Loudn 2022"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Krzysztof Iwaneczko i Kayah
Krzysztof Iwaneczko i Kayah w muzycznym manifeście "Nie dzielcie nas" [WIDEO]

"Nie dzielcie nas" to przede wszystkim opowieść o potrzebie bliskości, miłości i zrozumienia.

Daria Zawiałow - ŻÃłłta TaksÃłwka
Daria Zawiałow opublikowała nowy singiel "Żółta Taksówka" [WIDEO]

Piosenka pochodzi z płyty "Wojny i Noce", która zadebiutuje już w czerwcu.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!