Koncert
Summer Dying Loud 2022 - dzień trzeci

Summer Dying Loud 2022 - dzień trzeci

  • 2022-09-10, , godzina 13:00
  • 159 zł (Summer Dying Loud 2022 - Karnet 3 dni)
  • MOSiR Aleksandrów Łódzki

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 108.

Wystąpili

Opis

Summer Dying Loud powróci w przyszłym roku! Już dzisiaj zarezerwujcie sobieczas w dniach 8-9-10 września 2022. Summer Dying Loud 2022 artyści i line-up - zobacz kto wystąpi w Aleksandrowie Łódzkim

Potwierdzonymi zespołami, które wystąpią podczas Summer Dying Loud 2022 są: Napalm Death, Asphyx,  Tiamat, Ragehammer, Tides From Nebula, Fleshworld, Dom Zły, Deszcz, Year Of The Cobra, Night Demon! Kolejne ogłoszenia wkrótce stay tuned!

Jak zawsze w przypadku SDL możecie liczyć na różnorodny skład! Przez scenę festiwalu Summer Dying Loud przewinie się kilkadziesiąt zespołów. Przy uznanych muzycznych markach zobaczymy również zespoły nieoczywiste, a niektóre z nich pojawią się w Polsce po raz pierwszy.

Nie zabraknie wycieczek w mniej metalowe rejony, ale bez obaw - fani ekstremalnych brzmień również znajdą coś dla siebie!

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Summer Dying Loud 2022 - dzień trzeci"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend, koncerty Metal, koncerty Metal na dziś, koncerty Metal jutro, koncerty Metal w tym tygodniu, koncerty Metal na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!