Koncert
Stacey Kent

Stacey Kent

  • 2023-03-29, , godzina 20:00
  • 200 zł (Stacey Kent)
  • Cavatina Hall, Bielsko-Biała

Bilety

Opis

Stacey Kent w Bielsko-Białej! Zaplanowany na 23.10.2022 koncert w Cavatina Hall został przeniesiony - na nową datę 29.03.2023

 

Stacey Kent to wokalistka jazzowa, którą możemy postrzegać jako absolutną ekstraklasę, z rzeszą fanów na całym świecie, wieloma wyróżnieniami i nagrodami, w tym nominacją do nagrody Grammy, sprzedażą albumów przekraczającą 2 miliony, albumami sprzedającymi się na poziomie Gold, Double Gold i Platinum, które osiągnęły szereg pozycji nr 1 na listach przebojów w całej swojej

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Stacey Kent"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Bielsko-Biała, koncerty Bielsko-Biała na dziś, koncerty Bielsko-Biała jutro, koncerty Bielsko-Biała w tym tygodniu, koncerty Bielsko-Biała na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
jonas blue
Jonas Blue i Felix Jaehn we wspólnym utworze "Weekends" [WIDEO]

Jak prezentuje się wspólny kawałek artystów?

only the poets
Only The Poets powracają do Polski!

Zagrają dwa koncerty w Warszawie.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!