Koncert
Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie

 • 2022-07-12, , godzina 19:00
 • 95 zł (Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie)
 • Hala Widowiskowo-Sportowa w Elblągu, Elbląg

Bilety

Opis

Serdecznie zapraszamy na spektakle Jeziora Łabędziego w wykonaniu znakomitego Rosyjskiego Klasycznego Baletu Moskwy! Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie bilety już w sprzedaży. 

 

Zmiany dat:

 • SŁUPSK - nowa data w krótce

 • KOSZALIN 16.10.2021, nowa data to 12.07.2022

 • WŁOCŁAWEK - nowa data w krótce

 • KALISZ - nowa data w krótce

 • OPOLE  21.10.2021, nowa data to 19.07.2022

 • RYBNIK 24.10.2021, nowa data to 16.07.2022

 • ELBLĄG 12.07.2022, nowa data to 11.07.2022

 • ZIELONA GÓRA 20.10.2021, nowa data to 14.07.2022

 

Polscy widzowie zobaczą Jezioro Łabędzie w wykonaniu Rosyjskiego Klasycznego Baletu na przełomie marca i kwietnia 2020 roku. Spektakl to wspaniałe widowisko, bajeczne kostiumy, zjawiskowa scenografia, porywająca muzyka Czajkowskiego i genialny taniec 40 tancerzy baletowych!

 

Czas trwania spektaklu: 2h 30 min. z przerwą (2 akty, 4 sceny)

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy

Rosyjski Klasyczny Balet jest jednym z najbardziej zapracowanych zespołów baletowych, który w ciągu roku zalicza ponad 300 przedstawień! Moskiewski zespół teatralny tańca klasycznego odnosi ogromne sukcesy na arenie międzynarodowej. W skład kolektywu wchodzą najlepsi przedstawiciele rosyjskich szkół baletowych i zasłużeni mistrzowie tańca

 

Grupa jest entuzjastycznie przyjmowana nie tylko w Rosji, ale też w innych zakątkach świata - m.in. w Meksyku, Japonii, USA, Chinach, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech czy Finlandii.

 

Kierownikiem baletu jest zasłużony mistrz, choreograf i solista Hasan Usmanow, który swój warsztat zawdzięcza rosyjskim i zagranicznym wybitnym teatrom, w których występował. Primabaleriną jest Zasłużona Artystka Rosji - Natalya Kungurceva.

 

W składzie zespołu, wśród znakomitych tancerzy baletowych są laureaci konkursów międzynarodowych - Dmitry Smirnov, Alexander Butrimovich. Do zespołu baletowego należą także młodzi tancerze - absolwenci Moskiewskiej Akademii Choreografii, Akademii Baletu Rosyjskiego im. Agrippiny Waganowej (Petersburg) oraz innych znanych szkół baletowych w Rosji.

Balet Jezioro Łabędzie

Jezioro Łabędzie to ponadczasowa baletowa klasyka, jedyny w swoim rodzaju utwór, który nigdy się nie nudzi. Wysublimowana muzyka idealnie współgra tu z tanecznym widowiskiem.

 

Historia dziewczyny zaczarowanej w łabędzia przez złego czarnoksiężnika jest wszystkim doskonale znana z dzieciństwa. Motywy złowrogiej dwoistości w wizerunku Czarnego Łabędzia wciąż inspirują współczesnych artystów w różnych dziedzinach sztuki. 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Elbląg, koncerty Elbląg na dziś, koncerty Elbląg jutro, koncerty Elbląg w tym tygodniu, koncerty Elbląg na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Korn i Fever 333 wystąpią w Warszawie [WIDEO]

Gościli na największych festiwalach na świecie w maju 2022 wystąpią w Warszawie.

Orange Warsaw Festival 2022
Orange Warsaw Festival 2022 zamyka line-up [WIDEO] Warszawa

Wielkimi kokami zbliża się największy muzyczny festiwal Warszawy.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!