Koncert
Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert

Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert

  • 2020-02-19, , godzina 19:00
  • Miejsce siedzące 150.00 PLN, Miejsce siedzące 125.00 PLN
  • Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1, BiaŁystok

Opis

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i  fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespołu, który w niedościgniony  sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów - od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym ,,Raz, Dwa, Trzy"  - jego swoistym DNA.

Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji, zespół pragnie uczcić swoją przyjaźń z Wami i wyrazić wdzięczność za to, że z nimi jesteście.

Te 30 lat minęło jak jeden koncert !

 

Podczas koncertów  gościnnie wystąpią:

Andrzej Jagodziński - fortepian

Henryk Miśkiewicz - saksofon altowy i sopranowy

Tomas Celis Sachez - instrumenty perkusyjne

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Bon Jovi 2020
Bon Jovi opublikował piosenkę "American Reckoning" [WIDEO]

To kolejna zapowiedź nadchodzącego albumu grupy pt. "Bon Jovi 2020".

poland rock domowka
Pol'and'Rock Online zamyka line-up

Jurek Owsiak ogłosił dwie ostatnie kapele, które zagrają na Najpiękniejszej Domówce Świata.