Koncert
RAP STACJA FESTIWAL 2023

RAP STACJA FESTIWAL 2023

  • 2023-07-05, do 2023-07-09
  • KARNETY TRZYDNIOWE: I pula (tylko 3000 sztuk) - 300 zł WYPRZEDANE II pula (dostępna do 31 stycznia lub do wyczerpania puli) - 350 zł KARNETY RODZINNE (3 dni) 2 +1 (dziecko do 12 lat) I pula 620 zł, II pula 720 zł 2 +2 (dzieci do 1
  • Sława

Opis

RAP STACJA FESTIWAL 5-8 lipca 2023, SŁAWA

ŻADNYCH PIERDÓŁ!!! – to tylko trzy dni koncertów więc szkoda czasu!
Pięć scen, koncerty największych gwiazd gatunku, freestyle, graffiti, breakdance, basket, wake, rolki, deski, rowery i wiele więcej. To właśnie będzie na Was czekać w drugi weekend lipca w Sławie!
Jeszcze lepiej i jeszcze więcej!!!
Od zawsze dbamy o rozwój i progres festiwalu – nie inaczej będzie w 2023 r. Szykujemy dla Was obszerniejszy i mocniejszy line-up, jeszcze większe sceny, nowe strefy aktywności i imprezy towarzyszące. Powiększymy teren festiwalu o całą „starą” plażę gdzie przeniesiemy scenę Old School, która tym razem będzie grać już od czwartku aż do niedzieli rano.
To tylko część nowości! Wszystkiego nie możemy zdradzać ale już teraz zapewniamy - ponownie przygotowujemy najlepszą imprezę lata!
 
Przyjedźcie wcześniej!
Oficjalnie ruszamy w środę, 5 lipca, beforem przy kontenerze Red Bulla ale już od wtorku planujemy imprezy w miejscowych klubach! Gotowy ośrodek, czynny cały sezon, sprawia że możecie przyjechać wcześniej i na chillu oczekiwać głównych koncertów.
Przypominamy, że Sława to kurort nad jeziorem z pełną infrastrukturą do letniego wypoczynku!
Trzy dni bez snu - taki mamy plan na okres festiwalu!
Gdy bladym rankiem pokoncertowe imprezy będą dobiegać końca, na Hip-Hop Plaży ruszamy z kolejnym melanżem przy największych rapowych hitach ze słonecznymi i wodnymi kąpielami w tle. Będzie czas na kajaki, rowery, piłkę i zimne piwko na łonie natury. Cały czas Pracujemy nad tym, by nie było ani chwili nudy, więc przed Wami jeszcze sporo niespodzianek. Dobrze wiemy, że najważniejsze są koncerty, dlatego od czwartku do niedzielnego świtu będziecie mogli poskakać przy koncertach całej czołówki polskiego rapu.
Jesteśmy pewni – nie zawiedziecie się!
 
Pole namiotowe
Jak co roku mamy dla Was pole namiotowe 5 minut od sceny. Na kampery i przyczepy kampingowe będzie przygotowane osobne miejsce w pobliżu festiwalu. Tak jak poprzednio rezerwacje pola uruchomimy wiosną za pośrednictwem platformy Ticketos.pl
UWAGA!!!
Na polu namiotowym nie ma ciszy nocnej, jeżeli lubisz pospać, to to miejsce nie jest dla ciebie – tu impreza trwa 24h!
 
Noclegi
Sława dysponuje sporą bazą noclegową, ale z doświadczenia wiemy że już w grudniu braknie noclegów w okolicy. Dlatego uruchomimy stałe połączenia autobusowe z Boszkowem i Wieleniem (ośrodki wypoczynkowe z dużą bazą noclegową)
ZABIERZ RODZINĘ I POŁĄCZ WAKACYJNY WYJAZD Z FESTIWALEM
Specjalnie dla osób chcących spędzić weekend z rodziną nad jeziorem i przy okazji poskakać na koncertach całej czołówki polskiego rapu uruchamiamy karnety rodzinne! Płacicie za dwie osoby dorosłe, a za dziecko w wieku 6-12 lat zapłacicie tylko 20 zł (dzieci do 6 lat wchodzą za free).
Wiemy że będą problemy z noclegami dlatego tak jak piszemy wyżej macie połączenie autobusowe z dwoma kurortami oddalonymi o 20 km od Sławy, tak by spokojnie można było wrócić „na raty” na nocleg…
 
LINE UP
Interesują nas tylko konkrety dlatego tak jak w poprzednich latach dostaniecie pełnowymiarowe koncerty największych gwiazd gatunku! Tak jak pisaliśmy wyżej obie sceny Main i Old School będą grały od czwartku do niedzielnego świtu, a to nie koniec nowości…
MAI STAGE:
OKI, GIBBS, CHIVAS....
OLD SCHOOL STAGE:
PAKTOFONIKA, MOLESTA EWENEMENT, GRUBSON, PEJA...
 
KARNETY TRZYDNIOWE:
I pula (tylko 3000 sztuk) - 300 zł WYPRZEDANE
II pula (dostępna do 31 stycznia lub do wyczerpania puli) - 350 zł
KARNETY RODZINNE (3 dni)
2 +1 (dziecko do 12 lat) I pula 620 zł, II pula 720 zł
2 +2 (dzieci do 12 lat) I pula 640 zł, II pula 740 zł
Dzieci do 6 lat wchodzą za free!
TRZYDNIOWE KARNETY VIP
I pula (tylko 150 sztuk) - 550 zł WYPRZEDANE
II pula (dostępna do 31 stycznia lub do wyczerpania puli) - 600 zł
Karnety VIP oferują wszystko co zwykłe wejściówki + dodatkowo:
Strefa VIP z boku Main Stage (częściowo zadaszona strefa z miejscami siedzącymi, barami i toaletami tylko dla gości VIP). Wydzielone miejsce przed sceną tylko dla Vip (pierwsze rzędy). Obsługa bez kolejki przy wymianie opasek, i pamiątkowy identyfikator ze smyczą.
Jeżeli nie będzie wcześniejszego sold outu to podobnie jak w poprzednich latach od 1 czerwca będą dostępne karnety dwudniowe i bilety jednodniowe.
UWAGA!
W przypadku wyczerpania karnetów 3 dniowych wejściówki te nie będą dostępne.
Przy zakupie wejściówki i wstępie na festiwal nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 16. roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie festiwalu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z imprezy.
Uwaga!
Zakup biletów poza punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) oznacza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na festiwal.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "RAP STACJA FESTIWAL 2023"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Rea Garvey powraca do Polski [WIDEO] Warszawa

Artysta powraca z trasą "Roots Tour" do klubów.

Asaf Avidan wystąpi w Warszawie [WIDEO] Warszawa

Po pięciu latach od ostatnich koncertów charyzmatyczny artysta powraca na scenę.

Popularne
Znamy skład Męskie Granie Orkiestry 2023 [WIDEO]

Muzycy zapowiedzieli też premierę singla promującego Męskie Granie 2023.

Niall Horan wystąpi w Polsce [WIDEO]

Światowej sławy artysta, Niall Horan ogłosił trasę koncertową.

Amber Run
Amber Run o najnowszym albumie "How To Be Human" i koncercie w Polsce [WYWIAD]

Henry Wyeth o wyzwaniach związanych z tworzeniem najnowsze płyty.