Koncert
Polska Noc Kabaretowa 2021 - Reaktywacja

Polska Noc Kabaretowa 2021 - Reaktywacja

  • 2022-09-30, , godzina 19:00
  • 80 zł (Polska Noc Kabaretowa)
  • Hala Mistrzów, Włocławek

Bilety

Opis

Polska Noc Kabaretowa - Śmiech w wielkim mieście! Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to inny wymiar rozrywki. Zapraszamy na największe widowisko kabaretowe w Polsce! Polska Noc Kabaretowa 2021 bilety już w sprzedaży.

O trasie Polska Noc Kabaretowa 2021 - Reaktywacja

Ale się stęskniliśmy! Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbaw

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Polska Noc Kabaretowa 2021 - Reaktywacja"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Włocławek, koncerty Włocławek na dziś, koncerty Włocławek jutro, koncerty Włocławek w tym tygodniu, koncerty Włocławek na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Stranger Things
Metallica z "Master of Puppets" w kluczowej scenie "Stranger Things"

Kultowy utwór zespołu Metalica ponownie powraca na szczyty list przebojów.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!