Koncert
Piotr Cugowski - "40" Akustycznie

Piotr Cugowski - "40" Akustycznie

  • 2020-10-17, , godzina 19:00
  • 65 zł (Piotr Cugowski - ,,40" Akustycznie)
  • Teatr Mickiewicza w Cieszynie, Cieszyn

Bilety

Opis

Zapraszamy na wyjątkowe akustyczne koncerty Piotra Cugowskiego, które odbędą się w Cieszynie i Bielsku-Białej. Piotr Cugowski bilety już dostępne. 

Piotr Cugowski koncerty 2020

Piotr Cugowski 40

Nowy projekt Piotra Cugowskiego z utworami z nowej płyty "40"  to nowa karta w bogatym portfolio artysty. Pierwszy singiel - ,,Kto nie kochał", który premierę miał pod koniec 2018 roku to ballada opowiadająca o ludzkich emocjach i uczuciach, które rządzą i rozdają karty w relacjach międzyludzkich. To obraz ludzkich postaw, które mówią o miłości, szacunku, gniewie i niezrozumieniu. Singiel zdobył status Złotej Płyty.

 

Drugi singiel - ,,Zostań ze mną" pojawił się w kwietniu. Piosenka opowiada o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania (,,Ty i ja płyniemy do brzegu, na skos, ciągle pod prąd. Ty i ja, dwie prawdy, lecz jedno wiem - zostań ze mną").

 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Piotr Cugowski - "40" Akustycznie"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
BLUES PILLS
Blues Pills zapowiada nowy album [WIDEO]

"Kiss My Past Goodbye" to kolejny singiel z nowego albumu artysty.

Carla Fernandes
Carla Fernandes gra z chłopakiem w tenisa w klipie "Por Qué" [WIDEO]

W klipie pojawia się hiszpański gwiazdor Maikel Delacalle.

Konkurs Ziaja