Koncert
Piotr Cugowski - "40" Akustycznie

Piotr Cugowski - "40" Akustycznie

  • 2020-10-17, , godzina 19:00
  • 65 zł (Piotr Cugowski - ,,40" Akustycznie)
  • Teatr Mickiewicza w Cieszynie, Cieszyn

Bilety

Opis

Zapraszamy na wyjątkowe akustyczne koncerty Piotra Cugowskiego, które odbędą się w Cieszynie i Bielsku-Białej. Piotr Cugowski bilety już dostępne. 

Piotr Cugowski koncerty 2020

Piotr Cugowski 40

Nowy projekt Piotra Cugowskiego z utworami z nowej płyty "40"  to nowa karta w bogatym portfolio artysty. Pierwszy singiel - ,,Kto nie kochał", który premierę miał pod koniec 2018 roku to ballada opowiadająca o ludzkich emocjach i uczuciach, które rządzą i rozdają karty w relacjach międzyludzkich. To obraz ludzkich postaw, które mówią o miłości, szacunku, gniewie i niezrozumieniu. Singiel zdobył status Złotej Płyty.

 

Drugi singiel - ,,Zostań ze mną" pojawił się w kwietniu. Piosenka opowiada o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania (,,Ty i ja płyniemy do brzegu, na skos, ciągle pod prąd. Ty i ja, dwie prawdy, lecz jedno wiem - zostań ze mną").

 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Piotr Cugowski - "40" Akustycznie"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Nightwish
Nightwish zaprezentował nowy album "Human Nature"

To już dziewiąty album słynnej fińskiej grupy.

Selena Gomez Boyfriend
Selena Gomez pokazuje klip "Boyfriend" i wydanie deluxe albumu "Rare" [WIDEO]

Artystka postanowiła przekazać część zysków z płyty na walkę z koronawirusem.