Koncert
 Nick Cave & The Bad Seeds

Nick Cave & The Bad Seeds

  • 2021-07-07, do 2021-07-09
  • Trencin Airport, Slovakia.

Wystąpią

Opis

Nick Cave & The Bad Seeds zagrają na Pohoda Festival, który odbędzie się 7-9 lipca 2022, Trencin Airport, Słowacja.

„Na Pohodzie zwykle nie powtarzamy wielkich nazwisk. Już podczas koncertu w 2013 wiedziałem, że w przypadku Nicka Cave'a tak nie będzie. Tak wyjątkowy artysta z tak wyjątkowym koncertem wymaga wyjątkowego podejścia. Każdy, kto tam był, wie, dlaczego - był to najwyraźniej jeden z najpotężniejszych momentów w historii Pohody.

Jestem dumny i szczęśliwy, że będziemy mogli to powtórzyć ”- mówi Michal Kašèák o powrocie Nick Cave & The Bad Seeds na lotnisko w Trenczynie w 2022 roku.

ip

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie " Nick Cave & The Bad Seeds "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend, koncerty Rock, koncerty Rock na dziś, koncerty Rock jutro, koncerty Rock w tym tygodniu, koncerty Rock na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Maneskin wystąpi na Open'er Park 2021

Open'er Park powered by Orange zaprasza do Gdyni już 15 lipca 2021.

Gitarowy Rekord Świata Wrocław 2021 [GALERIA]

Sprawdź, jak wyglądało pobijanie światowego rekordu gitarowego!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!