Koncert
Monster Magnet

Monster Magnet

  • 2200-07-06, , godzina 18:00
  • 120 zł (Monster Magnet - zmiana daty)

Bilety

Opis

ZMIANA DATY Uwaga - koncert Monster przełożony z powodu problemów zdrowotnych wokalisty. Organizator pracuje nad nową datą koncertu.

 

Poniżej oficjalne oświadczenie zespołu:
Due to back injury Monster Magnet regretfully announces cancellation of their performances at Desert Fest New York 2022 and their European summer tour 2022. Lead Singer Dave Wyndorf suffered a bike accident earlier in the year and is currently in physical therapy.
Wyndorf says " My apologies to everybody for dropping out at this

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Monster Magnet"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Adam Lambert zapowiada nowy album "High Drama" [AUDIO]

Nominowany do Grammy supergwiazdor Adam Lambert przedstawia nowy singiel.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!