Koncert
Mikromusic Acoustic Trio

Mikromusic Acoustic Trio

  • 2021-09-25, , godzina 18:00
  • 50 zł do nabycia: www.mokjozefow.pl/bilety (przedsprzedaż od 6 września)
  • sala widowiskowa MOK /Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie, ul. Kard. Wyszyńskiego 1, 05-420 Józefów

Wystąpią

Opis

MIKROMUSIC to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają siedem płyt studyjnych i cztery albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Czechach. 

W 2020 r. zespół został uhonorowany Fryderykiem w kategorii "Muzyka poetycka". Teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na, m.in.: Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. Oglądalność klipów Mikromusic na YouTube sięga kilkudziesięciu milionów. W Józefowie zespół wystąpi w składzie tria akustycznego: Natalia Grosiak – wokal, Dawid Korbaczyński – gitara, Robert Szydło - gitara basowa

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Taylor Swift - "Wildest Dreams"
Taylor Swift z nową wersją piosenki "Wildest Dreams" [WIDEO]

Zobacz, jak brzmi odnowiona wersja jednego z większych hitów Taylor Swift.

SBB i zespół Teatru Klinika Lalek zapraszają na koncert we Wrocławiu Wrocław

Koncert odbędzie się z okazji 50-lecie istnienia zespołu.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!