Koncert
Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

  • 2022-12-09, , godzina 19:00
  • 120.00zł
  • Centrum Kultury "Browar B.", Łęgska 28, Włocławek

Bilety

Opis

Artysta zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym, które jesienią 2019 ukaże się w sprzedaży. Na płycie znajdą się Jego ulubione piosenki włoskie i francuskie. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert!

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje , które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróznicowany recital, od przejmującej "Je sui malade" Dalidy, przez kolorowe "Couleur cafe" Gainsburga , czy roztańczone "Quando, quando", aż po dramatyczny "Hymn miłości "Edith Piaf. Piosenki w świetnych , większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Włocławek, koncerty Włocławek na dziś, koncerty Włocławek jutro, koncerty Włocławek w tym tygodniu, koncerty Włocławek na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Natalia Szroeder, Daria Zawiałow - Czyj sen dziś śnisz?
Natalia Szroeder i Daria Zawiałow pytają "Czyj sen dziś śnisz?" [WIDEO]

Na taki duet czekali fani polskiej muzyki alternatywnej!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!