Koncert
Metal Mine 2023

Metal Mine 2023

  • 2023-08-25, do 2023-08-27
  • Wałbrzych - Stara Kopalnia

Opis

Wracamy! Nie mogło być inaczej! Po trzech latach przerwy Metal Mine Festival pojawia się w nowej odsłonie! MMF Open Air 25-26.08.2023. Podczas dwóch dni festiwalu zobaczymy 22 zespoły! Pierwszymi potwierdzonymi wykonawcami są: norweski TAAKE i portugalska GAEREA!

Kolejne mocne ogłoszenie już wkrótce! Teren imprezy to oczywiście wyjątkowa i niesamowita przestrzeń Starej Kopalni w Wałbrzychu. Wracamy na plac eventowy.

Cieszymy się na spotkanie z Wami, brakowało nam tego! ! ! ! ! ! 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Metal Mine 2023"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
jonas blue
Jonas Blue i Felix Jaehn we wspólnym utworze "Weekends" [WIDEO]

Jak prezentuje się wspólny kawałek artystów?

only the poets
Only The Poets powracają do Polski!

Zagrają dwa koncerty w Warszawie.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!