Koncert
Me And That Man wystąpi w Pleszewie

Me And That Man wystąpi w Pleszewie

  • 2023-04-15
  • Pleszew - Zajezdnia Kultury Pleszew

Wystąpią

Opis

A więc stało się. Wiosną zagramy kolejne koncerty w Polsce i bardzo się cieszymy z tego faktu. Oprócz piosenek znanych, mamy w planie zagrać też te, których nigdy na żywo nie graliśmy. Mamy gorącą nadzieję, że dołączy do nas Sasha Boole, który teraz dzielnie broni swojej ojczyzny. A na pewno nie zabraknie w składzie John Porter !
 
ip
 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Me And That Man wystąpi w Pleszewie"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend, koncerty Blues, koncerty Blues na dziś, koncerty Blues jutro, koncerty Blues w tym tygodniu, koncerty Blues na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!