Koncert
Marek Kościkiewicz świątecznie z przyjaciółmi

Marek Kościkiewicz świątecznie z przyjaciółmi

  • 2022-12-16, , godzina 20:00
  • 90 zł (Marek Kościkiewicz świątecznie z przyjaciółmi (Steczkowska + Molęda))
  • Kompleks Scena Cegielnia, Radzymin

Opis

Marek Kościkiewicz świątecznie z przyjaciółmi w Radzyminie! Zapraszamy już 16 grudnia do Kompleksu Scena Cegielnia. To będzie muzyczne spotkanie na które Marek Kościkiewicz gospodarz Sceny Cegielnia zaprosił dwójkę przyjaciół. Razem z nim nie tylko świąteczne ballady zaśpiewają Magda  Steczkowska i Maciek Molęda. Marek Kościkiewicz świątecznie z przyjaciółmi bilety już w sprzedaży.

Marek Kościkiewicz świątecznie z przyjaciółmi (Steczkowska + Molęda)

Kolędowanie to to dla Maćka i Magdy doświadczeni

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Marek Kościkiewicz świątecznie z przyjaciółmi"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
lil yachty
Lil Yachty prezentuje album "Let's Start Here"

Nowa płyta jest już dostępna?

Ellie Goulding
Ellie Goulding wystąpi na Orange Warsaw Festival 2023!

Artystka dołącza do line-upu takich gwiazd, jak Sam Smith oraz the 1975. Będzie można ich usłyszeć już 2-3 czerwca w Warszawie.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!