Koncert
Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki

Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki

  • 2022-11-26, , godzina 18:00
  • 99 zł (LUBIĘ WRACAĆ TAM. NOWE ARANŻACJE POLSKIEJ PIOSENKI)
  • Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu, Kalisz

Opis

16 znanych piosenek polskiej sceny muzycznej w nowych i absolutnie wyjątkowych aranżacjach Marcina Szczepankiewicza. 50 osób na scenie - wrocławski chór Cantiamo Tutto, soliści, orkiestra. I do tego charyzmatyczny dyrygent: Sebastian Sikora! Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki bilety na koncert już dostępne.

O koncercie Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki

To koncert z całą feerią barw, przesycony pięknymi dźwiękami i cudownymi  emocjami. Ogrom energii generowany na sc

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!