Koncert
Leszek Możdżer

Leszek Możdżer

  • 2022-12-02, , godzina 18:00
  • 100 zł (Leszek Możdżer Solo)
  • Teatr Mickiewicza w Cieszynie, Cieszyn

Bilety

Opis

Prawdziwa gratka dla miłośników dobrej muzyki! Zapraszamy na koncerty Leszeka Możdżera - wybitny pianista i kompozytor. Leszek Możdżer bilety na koncerty już w sprzedaży.

Leszek Możdżer informacje

Leszek Możdżer to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków jazzowych. Na początku kariery był członkiem kwartetu Zbigniewa Namysłowskiego oraz legendarnej Miłości. Wielokrotny laureat nagród w ankietach czytelników ,,Jazz Forum" w kategorii fortepian.

Możdżer nagrywał płyty z czołówką polskiego

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Leszek Możdżer "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!