Koncert
Laureaci Konkursu Wieniawskiego: Laureat I Nagrody z NFM Filharmonią Wrocławską

Laureaci Konkursu Wieniawskiego: Laureat I Nagrody z NFM Filharmonią Wrocławską

  • 2022-11-26, , godzina 18:00
  • 220 zł (Laureaci Konkursu Wieniawskiego: Laureat I Nagrody z NFM Filharmonią Wrocławską)
  • Cavatina Hall, Bielsko-Biała

Opis

Już w październiku odbędzie się 16. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu. Cavatina Hall włącza się w wielkie święto muzyki jakim jest ten najstarszy na świecie turniej skrzypków. Wyjątkowym wydarzeniem cyklu Laureaci Konkursu Wieniawskiego w Cavatina Hall będzie koncert Laureata I Nagrody Konkursu z NFM Filharmonią Wrocławską pod batutą Marka Wroniszewskiego. Laureat I Nagrody wystąpi w Cavatina Hall 26.11 w wyjątkowym towarzystwie. NFM Filharmonia Wrocławska na

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Laureaci Konkursu Wieniawskiego: Laureat I Nagrody z NFM Filharmonią Wrocławską"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Bielsko-Biała, koncerty Bielsko-Biała na dziś, koncerty Bielsko-Biała jutro, koncerty Bielsko-Biała w tym tygodniu, koncerty Bielsko-Biała na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!