Koncert
KONEKT FESTIVAL 2022

KONEKT FESTIVAL 2022

  • 2022-06-10, do 2022-06-12
  • 𝐍𝐈𝐆𝐇𝐓 𝐎𝐖𝐋𝐒 - 169 PLN , 𝐋𝐀𝐙𝐘 𝐒𝐋𝐎𝐓𝐇𝐒 - 199 PLN
  • Pałac Gorzanów - Gorzanów

Opis

KONEKT to nowy festiwal muzyki elektronicznej, związany mocno ze sceną techno. Pierwsza edycja odbędzie się w przepięknej scenerii, jaką tworzy zabytkowy Pałac w Gorzanowie, otaczający go park i góry. To miejsce, w którym każdy z Was poczuje wielką wolność. Muzyce towarzyszyć będą wystawy, instalacje, mapping i warsztaty. KONEKT pobudzi wszystkie Wasze zmysły i zapewni doskonałą rozrywkę przez cały weekend

W muzyce stawiamy na różnorodność. Techno takie właśnie jest, ale nie wszędzie można tego doświadczyć. Na KONEKT FESTIVAL 2022 zaprezentujemy szerokie spektrum tego gatunku i połączymy zwolenników różnych jego odmian. Każde miasto charakteryzuje nieco inny styl, dlatego zaprosiliśmy artystki i artystów z różnych części Polski… i nie tylko. Szczegóły wkrótce! Usłyszycie kawał dobrej muzy w połączeniu z bogatą, specjalnie przygotowaną scenografią, światłem i magią XVII-wiecznego pałacu. Dawajcie na KONEKT!

Spotkacie tu same dobre Mordeczki w klimacie techno techno 

𝐋𝐈𝐍𝐄𝐔𝐏:
- Spectribe
- OLGA
- Drador
- Milena Glowacka (live)
- Majami

Bilety:
𝐄𝐀𝐑𝐋𝐘 𝐁𝐈𝐑𝐃𝐒 - sold out
𝐍𝐈𝐆𝐇𝐓 𝐎𝐖𝐋𝐒 - 169 PLN (II pula)
𝐋𝐀𝐙𝐘 𝐒𝐋𝐎𝐓𝐇𝐒 - 199 PLN (III pula)
w ceny biletów wliczone jest pole namiotow

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "KONEKT FESTIVAL 2022"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Decapitated wydaje nowy album "Cancer Culture" [WIDEO]

To już ósmy studyjny album zespołu.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!