Koncert
Kocham Disco Festival

Kocham Disco Festival

  • 2018-07-21
  • 29
  • BOSZKOWO - LETNISKO, Boszkowo

Opis

W sprzedaży są już bilety na Kocham Disco Festival 2018, który odbędzie się 21 lipca na plaży w Boszkowie nad jeziorem Dominickim - nie zwlekaj i zdobądź wejściówki już teraz! To będzie największy festiwal Disco w Wielkopolsce! Największe letnie wydarzenie disco w zachodniej Polsce nadchodzi wielkimi krokami, nie może zabraknąć Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół!

Plaża, woda, zabawa, piękne dziewczyny i hity disco! Na scenie w Boszkowie pojawią się największe gwiazdy disco i ich najpopularniejsze hity!!! Wystąpią między innymi Mario Bischini ("Macarena", "Niezapomniana", "Ty i Ja"), Playboys ("Lejde", "Wyśmienicie", "Zwariowałem"), Łobuzy ("Ona czuje we mnie piniądz", "Dla Ciebie kupie se spodnie", "Łobuz kocha najbardziej"), Long&Junior ("Kolorowa sukienka", "Tańcz, Tańcz, Tańcz", "Bądź moją królową") i inni.   Nie może Cię tam zabraknąć- bądź tam razem z nami!

Imprezę poprowadzą Maciej Smoliński i Edyta Folwarska. Zapewniamy moc atrakcji: - całą noc tylko i wyłącznie z hitami disco polo! - gry i zabawy dla najmłodszych w ciągu dnia poprzedzającego festiwal! - przyjedź wcześniej, skorzystaj z pobytu w hotelu Sułkowski Conference Resort oraz z atrakcji jeziora Dominickiego (woda, łódki, rowery wodne)   Kocham Disco Festival bilety dostępne w sprzedaży na eBilet.pl - zapraszamy!    

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Kocham Disco Festival"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Boszkowo, koncerty Boszkowo na dziś, koncerty Boszkowo jutro, koncerty Boszkowo w tym tygodniu, koncerty Boszkowo na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Sylwester w Krakowie
Quebonafide, Otsochodzi i KAMP! gwiazdami Sylwestra w Krakowie Kraków

Sprawdź, jacy artyści będą żegnać 2018 rok na Rynku Głównym w Krakowie.

Tede
Tede zagra w Czersku

Artysta wystąpi 22 grudnia 2018 w ramach #NOJItour.

Konkurs Ziaja