Koncert
Kamil Bednarek - spotkanie online o albumie "Inaczej"

Kamil Bednarek - spotkanie online o albumie "Inaczej"

  • 2021-08-05, , godzina 18:00
  • wstęp wolny
  • Wydarzenie online

Opis

Kamil Bednarek po czterech latach powraca z nową płytą. Premierowy materiał, zebrany na albumie „Inaczej”, fani usłyszą już 6 sierpnia. Natomiast dzień wcześniej, 5 sierpnia, będą mieli okazję zadać piosenkarzowi pytania. Artysta będzie bohaterem wirtualnego spotkania z cyklu Premiera online, podczas którego zdradzi, jakie niespodzianki przyszykował dla słuchaczy.

„Inaczej” to album pełen doświadczeń, przeżyć i obserwacji artysty. Bednarek stara się odpowiedzieć na wiele pytań, niekiedy bardzo trudnych, które nurtowały go w ostatnich miesiącach. Krążek powstał we współpracy z producentem Janem Smoczyńskim. Co ciekawe, nie dominuje w nim konkretny gatunek muzyczny i odgórnie ustalona stylistyka. Nowe wydawnictwo promują single „Bądź przy mnie”, „Wojownik światła” czy „pull up”, które tuż po premierze uzyskały status platyny i złota.

Rozmowę z muzykiem poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Interaktywna transmisja rozpocznie się o godz. 18:00 na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Kamil Bednarek - spotkanie online o albumie "Inaczej""? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Jonas Brothers - nowy singiel
Najnowszy singiel Jonas Brothers "Who's In Your Head" wielkim hitem na TikToku!

Najnowszy singiel Jonas Brothers jest już dostępny!

Ed Sheeran ogłasza swoją trasę koncertową "+ - = ÷ x Tour"

Tournee artysty rozpocznie się w kwietniu 2022 od koncertu w Irlandii

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!