Koncert
Kabaret K2

Kabaret K2

  • 2022-12-17, , godzina 16:00
  • 60 zł (Kabaret K2 - Jedziemy po bandzie)
  • Kino Teatr Syrena Wieluń, Wieluń

Bilety

Opis

Kabaret K2 w programie Jedziemy po bandzie w Wieluniu! Zapraszamy do Kina Syrena. Kabaret K2  bilety już w sprzedaży.

Kabaret K2 w programie Jedziemy po bandzie

Jedziemy po bandzie to już szósty program Kabaretu K2. Tym razem będzie trochę mniej grzecznie. Porzucamy poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse i... jedziemy po bandzie. Będzie trochę ostrzej (nie wulgarniej), ale jak zawsze śmiesznie i czasami mądrze :) Nie zabraknie improwizacji i Waszych ulubionych postaci, tego. :) Zapraszamy

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Kabaret K2"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wieluń, koncerty Wieluń na dziś, koncerty Wieluń jutro, koncerty Wieluń w tym tygodniu, koncerty Wieluń na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!