Koncert
Julia Wieniawa - premiera online płyty "Omamy"

Julia Wieniawa - premiera online płyty "Omamy"

  • 2022-06-23, , godzina 18:00
  • wstęp wolny
  • Wydarzenie online

Opis

Bohaterką pierwszego czwartkowego spotkania z cyklu Premiera online będzie Julia Wieniawa, która opowie o swoim debiutanckim krążku „Omamy”. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska, a w trakcie wydarzenia będzie można zadawać pytania.

Julia Wieniawa prezentuje swój długo wyczekiwany, debiutancki album – elektroniczny, eklektyczny, przeplatający taneczne i liryczne nuty. To patchwork stylów, emocji oraz powidoków z przeszłości artystki. Płyta powstawała na przestrzeni kilku lat i jest podsumowaniem osobistych doświadczeń z tego okresu.

Pulsujący beat wyprodukowany przez czołowych polskich producentów – Maćka Sawocha, Kubę Karasia i Wojtka Urbańskiego – uzupełniają osobiste teksty pisane we współpracy z między innymi Arkiem Kłusowskim, Kasią Lins czy Mery Spolsky.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Julia Wieniawa - premiera online płyty "Omamy""? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Luxtorpeda promuje nowy album "Omega" [WIDEO] Warszawa

Mocno energetyczna Luxtorpeda zaprasza fanów do Klubu Stodoła.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!