Koncert
Jimek & goście - historia polskiego hip-hopu w Chorzowie

Jimek & goście - historia polskiego hip-hopu w Chorzowie

  • 2001-09-16, do 2023-09-16
  • Stadion Śląski - Chorzów

Wystąpią

Opis

Po ogromnym sukcesie tegorocznego wydarzenia na warszawskim Lotnisku Bemowo JIMEK powróci jeszcze raz z orkiestrą, by udowodnić, że legendy polskiego rapu i jego nowi idole mogą odsunąć na bok podziały i stworzyć widowisko, jakiego fani jeszcze nie widzieli. W 2023 roku druga odsłona projektu wybrzmi w najlepszym symfonicznym wydaniu jeszcze mocniej, bo na legendarnym Stadionie Śląskim. Każdy fan zarówno nowej, jak i starej szkoły z pewnością powinien się tam znaleźć. Taki koncert może się już nie powtórzyć. Druga odsłona projektu JIMKA odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie już 16.09.2023 r. Przedsprzedaż dla klientów Empik Premium ruszy 8 grudnia 2022 o godzinie 12:00, za to start regularnej sprzedaży zaplanowano na 9 grudnia 2022 o godzinie 14:00. 

Kto wystąpi?: 

Wśród gości, którzy pojawią się w drugiej odsłonie projektu, nie brakuje najważniejszych postaci zarówno nowych, jak i nieco starszych historii gatunku. Swoje przybycie potwierdzili już tacy artyści i takie składy jak Fenomen, Fisz, Grammatik, Kaliber 44, Molesta, Onar, O.S.T.R, Otsochodzi, Pezet, Płomień 81, Szczyl, Tede oraz Young Leosia. Szczególnie ostatnie z zaproszeń pokazuje, że JIMEK nie zamierza iść na skróty.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Jimek & goście - historia polskiego hip-hopu w Chorzowie"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend, koncerty Electronic, koncerty Electronic na dziś, koncerty Electronic jutro, koncerty Electronic w tym tygodniu, koncerty Electronic na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Juli Chan wydała nowy singiel "Wyloguj się" [WIDEO]

Tym razem do wspólnego singla zaprosiła Cleo.

debiut
Chappaqua Wrestling szykuje debiutancki album

Co o albumie mówią artyści?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!