Koncert
Instytut Festival Music & Art 2022

Instytut Festival Music & Art 2022

  • 2022-06-17, , godzina 17:00
  • 215 zł (Instytut Festival Music & Art 2022)
  • Twierdza Modlin, Nowy Dwór Mazowiecki

Bilety

Opis

ZMIANA TERMINU Instytut Festival Music & Art odbędzie się w 2022 roku w dniach 17-18 czerwca. Bilety na Instytut Festival 2022 już dostępne.

Garnizon Modlin

Garnizon Modlin to najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu dwóch rzek: Wisły i Narwi w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza.

 

Garnizon Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, Garnizon przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.

O festiwalu Instytut Festival Music & Art

Instytut Festival Music & Art jest unikalnym festiwalem muzycznym. Chcemy stworzyć wyjątkowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń.

 

Przy organizacji wydarzeń zawsze stawialiśmy na energię, jaką niesie ze sobą nasza publiczność i bezgraniczną miłość do muzyki. Podczas festiwalu zamierzamy przełożyć te wartości na skalę światową.

Instytut Festival bilety

Każdy uczestnik, który zakupi karnet weekendowy, ma możliwość zakwaterowania na terenie miasteczka festiwalowego w Garnizonie Modlin. Zachęcamy do spędzenia całego weekendu z Instytutową rodziną w murach Garnizonu i skorzystania z szeregu nowych atrakcji! 

 

Pule biletów:

  • EARLY BIRDS: 145 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 10.12.2019
  • I PULA: 175 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 14.02.2020
  • II PULA: 215 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 31.03.2022
  • III PULA: 240 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 13.05.2022
  • IV PULA: 280 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 16.06.2022
  • IV PULA: 325 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 19.06.2022

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Instytut Festival Music & Art 2022"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Nowy Dwór Mazowiecki, koncerty Nowy Dwór Mazowiecki na dziś, koncerty Nowy Dwór Mazowiecki jutro, koncerty Nowy Dwór Mazowiecki w tym tygodniu, koncerty Nowy Dwór Mazowiecki na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Inspiracje-Interpretacje Anna Szałapak
Inspiracje-Interpretacje: Anna Szałapak - koncert finałowy już 5 grudnia Wrocław

Gościnnie piosenki śpiewane przez Annę Szałapak wykonają także Jacek Wójcicki i Jarosław Wasik.

Kawiarenka Szpilmana
Maria Zawartko zaprasza na 75-lecie działalności Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego

Koncert Jubileuszowy "Kawiarenka Szpilmana" już 5 grudnia w Operze Wrocławskiej.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!