Koncert
Instytut Festival Music & Art 2020

Instytut Festival Music & Art 2020

  • 2020-06-19, , godzina 21:00
  • 175 zł (Instytut Festival 2020 Music & Art - karnety)
  • Twierdza Modlin, Nowy Dwór Mazowiecki

Opis

Instytut Festival Music & Art powraca z trzecią edycją! W dniach 19-21 czerwca 2020 w Garnizonie Modlin ponownie spotkamy się na scenach Cannon Stage, Rave Stage i New Moon Stage oraz trzech scenach hybrydowych w niepowtarzalnej scenerii. Pierwsze ogłoszenia artystów już wkrótce! Instytut Festival bilety już w sprzedaży. 

Instytut Festival 2020 bilety

Harmonogram sprzedaży karnetów weekendowych

  • EARLY BIRDS: 145 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 10.12.2019 | WYPRZEDANE
  • I PULA: 175 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 14.02.2020
  • II PULA: 215 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 31.03.2020
  • III PULA: 240 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 13.05.2020
  • IV PULA: 280 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 18.06.2020
  • V PULA: 325 zł - dostępne do wyczerpania, najpóźniej do 19.06.2020

Każdy uczestnik, który zakupi karnet weekendowy, ma możliwość zakwaterowania na terenie miasteczka festiwalowego w Garnizonie Modlin. Zachęcamy do spędzenia całego weekendu z Instytutową rodziną w murach Garnizonu i skorzystania z szeregu nowych atrakcji! Więcej informacji na temat kwater i pola biwakowego już wkrótce.

Instytut Festival 2020

Po dwóch edycjach festiwal nabiera jeszcze większego rozpędu i szykuje dla Was jeszcze więcej niespodzianek - nie przegap Instytut Festival 2020 Music & Art!

 

Tak jak w ubiegłych latach o zaaranżowanie przestrzeni zadbają najlepsi artyści sztuk wizualnych. Podczas nadchodzącej edycji nowością będzie New Moon Stage znajdująca się na tarasie Garnizonu z hipnotyzującym widokiem na Narew wpadającą do Wisły i panoramę warszawskich wieżowców.

 

Dbając o komfort i jeszcze lepszą komunikację podczas nadchodzącej edycji Instytut Festival Music & Art zorganizowane zostaną dedykowane dla uczestników festiwalu wahadłowe przejazdy autobusem ze stacji metra Młociny (linia M1 kursująca do godziny 2:50 ze stacji Centrum) do Modlina, realizowane we współpracy z Urzędem Miasta Nowy Dwór Mazowiecki.

Garnizon Modlin

Garnizon Modlin to najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu dwóch rzek: Wisły i Narwi w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza.

 

Garnizon Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2020 Garnizon przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.

O festiwalu Instytut Festival Music & Art

Instytut Festival Music & Art jest unikalnym festiwalem muzycznym. Chcemy stworzyć wyjątkowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń.

 

Przy organizacji wydarzeń zawsze stawialiśmy na energię, jaką niesie ze sobą nasza publiczność i bezgraniczną miłość do muzyki. Podczas festiwalu zamierzamy przełożyć te wartości na skalę światową.

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Instytut Festival Music & Art 2020"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Nowy Dwór Mazowiecki, koncerty Nowy Dwór Mazowiecki na dziś, koncerty Nowy Dwór Mazowiecki jutro, koncerty Nowy Dwór Mazowiecki w tym tygodniu, koncerty Nowy Dwór Mazowiecki na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
koncert pod wieza
"Emmanuelle" - niesamowity koncert muzyki filmowej na szczycie stacji narciarskiej

Wydarzenie odbędzie się w Krynicy-Zdroju, w sercu Beskidu Sądeckiego.

Polandrock2020
Pol'and'Rock Online ogłasza kolejnych artystów

Hunter, Poparzeni Kawą Trzy i Sidney Polak dołączają do Najpiękniejszej Domówki Świata.

Konkurs Ziaja