Koncert
Ich Troje - jubileusz 25-lecie

Ich Troje - jubileusz 25-lecie

  • 2020-05-31, , godzina 19:00
  • 49 zł (Ich Troje - jubileusz 25-lecie Ich Troje - 1995 - 2020)
  • Płock

Opis

Już 31 maja 2020 roku zapraszamy do Amfiteatru w Płocku na wyjątkowy koncert zespołu Ich Troje! Ich Troje bilety już dostępne. Będzie to niezwykłe jubileuszowe wydarzenie. Zespół Ich Troje będzie świętować 25 lat na scenie!

 

Tej trójki nie trzeba nikomu przedstawiać. Charyzmatyczny Michał, Jacek - człowiek orkiestra i młodziutka, przepięknie śpiewająca Agata. Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą, sprzedali około 12 milionów krążków.

Ich Troje bilety

  • Bilety Sponsor Package (First Class) Bilet gwarantuje najlepsze miejsca, a także możliwość uczestniczenia w próbie zespołu, a po koncercie spotkanie z Artystami  i zrobienia zdjęcia w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma  płytę Artysty. 
  • Bilety Vip Backstage Pass (Business) Bilet umożliwia spotkania z Artystami po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia. 

*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. 

 

**Zdjęcie z Artystami wykonuje obsługa zespołu. Zdjęcie będzie do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

Koncert zespołu Ich Troje

Michał Wiśniewski skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników - na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było - wywoływali deszcz!  Tym razem też będą zaskakiwać. Podczas koncertu Ich troje usłyszymy zarówno te największe hity zespołu, takie jak ,,Powiedz", ,,A wszystko to...", ,,Zawsze z Tobą chciałbym być", ,,Wypijmy za to!", ,,Babski Świat", ,,Keine Grenzen", a także wiele, wiele innych. Każdy utwór wzbogacono unikalnymi strojami, zapierającymi dech rekwizytami i choreografią. Zapewniamy Was, że to będzie niezapomniany moment. Przepiękna sceneria amfiteatru tylko doda temu wydarzeniu magii. Nie możecie tego przegapić!

 Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Ich Troje - jubileusz 25-lecie "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Viki Gabor - Forever And A Night
Viki Gabor w anglojęzycznym singlu "Forever and a Night" [WIDEO]

Do piosenki powstał teledysk, który właśnie opublikowano.

Michał Szpak feat. The Best of Eurovision
Michał Szpak jako Edyta Górniak, Lordi i Conchita Wurst w zabawnym teledysku [WIDEO]

Zobacz wideo z przebranym artystą w klipe "The Best of Eurovision".

Konkurs Ziaja