Koncert
GROMDA 11: Walki na gołe pięści

GROMDA 11: Walki na gołe pięści

  • 2022-12-02, , godzina 20:00
  • 500 zł (GROMDA 11)
  • Gromda Fight Club, Pionki

Bilety

Opis

Najlepsza federacja walk na gołe pięści powraca! GROMDA 11 odbędzie się już 2 grudnia w Gromda Fight Club. Nie zabraknie oczywiście super walk i nowych fighterów.  Będzie mrocznie. Czas na Miasto Grzechów . Nokauty gwarantowane! GROMDA bilety na galę już dostępne. 

GROMDA 11

Fenomenalny, dynamiczny i nokautujący  BALBOA  stanie do walki z wytrzymałym i niebezpiecznym  GOATem . To będzie kolejne starcie dwóch bitnych turniejowych  CHAMPIONÓW , a zwycięzca zmierzy się z pogromcom TYSONa,  Mateuszem DON DIEGO

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "GROMDA 11: Walki na gołe pięści"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!