Koncert
Gala Disco vol. 8

Gala Disco vol. 8

  • 2023-01-28, , godzina 18:00
  • 119 zł (Gala Disco vol.8)
  • Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie, Lubin

Opis

Zapraszamy na Galę Disco, która odbędzie się już 28 stycznia 2023 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie. Gala Disco w Lubinie bilety już dostępne. 

Gala Disco vol. 8 informacje o imprezie

Największa impreza disco w regionie powraca! Topowi wykonawcy, wyjątkowa oprawa sceniczna i najświeższe hity polskiej muzyki tanecznej- wybuchowa mieszanka gwarantująca niezapomnianą zabawę! Dołącz do nas na 8 edycję Gali Disco na Hali RCS w Lubinie i wspólnie rozgrzejmy parkiet do czerwoności! Ostatnia

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Gala Disco vol. 8"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Bjork zaprasza na koncert w Polsce [WIDEO]

Björk ogłosiła Cornucopia arena tour, która rozpocznie się we wrześniu tego roku w Lizbonie w Portugalii.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!