Koncert
Fruta Maniana vol. 4

Fruta Maniana vol. 4

  • 2022-08-12, do 2022-08-15
  • Bilety ulgowe: Pakiet Fioletowy - 225zł Pakiet Błękitny - 185zł Pakiet dzienny - 65zł Bilety normalne: Pakiet Fioletowy - 515zł Pakiet Błękitny - 395zł Pakiet dzienny - 140zł
  • Zaścianek Babie Lato - Ziemiary 56, Bolimów

Wystąpią

Opis

Najbardziej soczysty festiwal w Polsce powraca w dwóch wakacyjnych edycjach!
 
Fruta Maniana to spotkanie miłośników życia. Życia, które jest żywe, które tętni energią i które zaprasza, aby się z nim zabawić. Dzielimy przestrzeń razem i przez kilka dni, aby przebywać w atmosferze zrozumienia, zgody i wdzięczności. Poświęcone jest ono tematyce szeroko pojętej surowej diety roślinnej, owocowej oraz weganizmowi.
Na miejscu czeka na Was ogromna obfitość świeżych owoców, uśmiechniętych ludzi, nietuzinkowych prelegentów, mnóstwo życiodajnego słońca oraz szum rzeki Rawki, nad którą wszystko to dziać się będzie.
Fruta Maniana jest wyjątkowa, ponieważ tworzą ją wyjątkowe Istoty. Zrzesza wszystkich niesamowitych ludzi zaangażowanych w nurt zdrowia, szczęścia, obfitości. Tych, które owocową dietą i postami wyleczyły choroby, które medycyna konwencjonalna uznaje za nieuleczalne.
 
To nie jest kolejny, komercyjny festiwal. Skupiamy się tutaj na prawdziwych ludziach i ich prawdziwych historiach. Przez cztery dni możesz spotkać się z nimi i poznać ich na żywo. Opinie uczestników z poprzednich lat są jednogłośne: Fruta Maniana to jakość, której absolutnie nikt wcześniej nie znał. Zlot ludzi wolnych. Wielki, owocowy piknik w atmosferze tak ogromnej przyjaźni i bezpieczeństwa, afirmacji życia oraz namacalnej zmiany, jakiej wyglądamy w świecie.
 
Codziennie będziemy wspólnie spędzać czas, słuchać siebie wzajemnie, zajadać się soczystymi owocami, brać udział w prelekcjach i warsztatach a nocami śpiewać i tańczyć przy ognisku lub przy twórczości naszych kochanych muzyków.

GDZIE:
Spotykamy się wszyscy na rozległym - 12 hektarowym terenie Zaścianka Babie Lato położonym u podnóża Puszczy Bolimowskiej przez którą przepływa rzeka Rawka. Mamy ogromną przestrzeń zieleni, małą plażę przy wodzie, drewniane ławki oraz zadaszenia, stacjonarne toalety oraz huśtawki dla dzieci. Naprawdę uwierzcie - nie mogło nas spotkać nic lepszego niż to miejsce.
 
NOCLEG:
Cały teren spotkania jest na naszą wyłączność i można na nim rozbijać namioty. Jeśli jednak ktoś z Was chciałby spać poza terenem Fruta Maniany to śmiało można skorzystać z oferty okolicznych pensjonatów.
 
WYŻYWIENIE:
Wykupiony przez Ciebie pakiet obejmuje nielimitowany dostęp do Owocowej Wyspy - przestrzeni obfitującej w świeże i turbo dojrzałe owoce oraz soki, które możesz pochłonąć do swojego brzucha! Oprócz tego, codziennie będziemy nakrywać szwedzki stół z sałatkami i surówkami - te pyszności również wkalkulowane są w cenę owocowego pakietu. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z oferty naszego partnera (odpłatnie). Bar Vega, serwować będzie niskotłuszczowe gotowane dania wegańskie. Ogrom smakołyków znajdziesz również na naszym Ryneczku. Dokładamy wszelkich starań, aby zostawiać po sobie jak najmniejsze ślady, zatem prosimy Cię o zabranie własnych talerzyków i sztućców, abyśmy mogli wielokrotnie napełniać je pysznościami.
 
DZIECI:
Dla dzieci przygotowaną mamy specjalną wioskę. W wiosce tej jest ośmiu animatorów, którzy będą organizować różnego rodzaju kreatywne zabawy rytmiczne, tańce i inne atrakcje. W tym czasie Wy - rodzice - będziecie mogli uczestniczyć w prelekcjach, wykładach i warsztatach.
 
PARKING/ ZWIERZĘTA:
Mamy do dyspozycji ogromny parking obok naszego terenu, który pomieści wszystkie wasze auta! A zwierzaki oczywiście możecie ze sobą zabrać. Pamiętaj jednak, że na Festiwalu będzie około tysiąca osób, to sporo dla piesków, które nie lubią tłoku i hałasu. Podejmij więc decyzję o przyjeździe ze zwierzęciem w oparciu o jego dobro.
 
HARMONOGRAM:
Jesteśmy w procesie stwarzania harmonogramu. Kiedy tylko skończymy poinformujemy was o tym na wszystkich naszych social mediach a w tym miejscu wkleimy link do niego.
 
PAKIETY I CENY:
Dzieci do 8 roku życia - bezpłatnie

Bilety ulgowe: 
Pakiet Fioletowy - 225zł
Pakiet Błękitny - 185zł 
Pakiet dzienny - 65zł 
 
Bilety normalne:
Pakiet Fioletowy - 515zł
Pakiet Błękitny - 395zł 
Pakiet dzienny - 140zł 
 
ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Fruta Maniana vol. 4"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend, koncerty Ethno, koncerty Ethno na dziś, koncerty Ethno jutro, koncerty Ethno w tym tygodniu, koncerty Ethno na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Natalia Szroeder, Daria Zawiałow - Czyj sen dziś śnisz?
Natalia Szroeder i Daria Zawiałow pytają "Czyj sen dziś śnisz?" [WIDEO]

Na taki duet czekali fani polskiej muzyki alternatywnej!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!