Koncert
Death To All na jednym koncercie w Polsce

Death To All na jednym koncercie w Polsce

  • 2022-06-26
  • 109/130 zł
  • Hype Park, ul. Kamienna 12

Wystąpią

Opis

Death To All w składzie: Bobby KoelbleGene HoglanSteve DiGiorgio oraz Max Phelps grają, by kultywować pamięć legendarnego Chucka Schuldinera - zmarłego w 2001 roku lidera grupy Death. 

Schuldiner jest do dzisiaj nazywany „ojcem death metalu”, a twórczość Death stanowi inspirację dla niemal każdego zespołu metalowego. Death To All wykonują na żywo utwory z całej dyskografii nieistniejącego już składu – tego nie możecie przegapić!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Death To All na jednym koncercie w Polsce"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend, koncerty Metal, koncerty Metal na dziś, koncerty Metal jutro, koncerty Metal w tym tygodniu, koncerty Metal na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Decapitated wydaje nowy album "Cancer Culture" [WIDEO]

To już ósmy studyjny album zespołu.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!