Koncert
Czesław Śpiewa na Kwarantannie vol. IV

Czesław Śpiewa na Kwarantannie vol. IV

  • 2020-04-18
  • Czesław Mozil. Solo Act vol.IV, sobota 18.04.2020r., godzina 20:00

Opis

Już w najbliższą sobotę, 18.04., na fanpejdżu Czesław Śpiewa na Facebooku odbędzie się kolejny, czwarty już Solo Act Czesława Mozila. Występ ten, to nie tylko piosenki, to również opowieści z życia Czesława oraz video rozmowy z ciekawymi ludźmi.

Pierwszy koncert poświęcony był osobom, które kwarantannę mają na codzień, tj. osobom z niesprawnością ruchową. Drugi - służbom medycznym, które na pierwszej linii frontu walczą z koronawirusem. Ostatni był związany z celebracją 10-lecia płyty POP. Najbliższy Solo Act poświęcony będzie tym, którzy kształtują kolejne pokolenia Polaków: nauczycielom.

Sam Czesław tak mówi o występach: „Przez ostatnie 12 lat grałem ponad 120 koncertów rocznie. Samo siedzenie w domu nie jest trudne, ale brak grania i przede wszystkim brak kontaktu z publicznością, to jest sytuacja dla mnie niełatwa. Poza tym uważam, że rolą nas - grajków, jest dawać ludziom radość i oderwanie od otaczającej nas rzeczywistości, szczególnie w tak trudnym czasie”.

Czesław Mozil. Solo Act vol.IV, sobota 18.04.2020r., godzina 20:00

ip

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Czesław Śpiewa na Kwarantannie vol. IV"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Bon Jovi 2020
Bon Jovi opublikował piosenkę "American Reckoning" [WIDEO]

To kolejna zapowiedź nadchodzącego albumu grupy pt. "Bon Jovi 2020".

poland rock domowka
Pol'and'Rock Online zamyka line-up

Jurek Owsiak ogłosił dwie ostatnie kapele, które zagrają na Najpiękniejszej Domówce Świata.