Koncert
COLOURS OF OSTRAVA

COLOURS OF OSTRAVA

  • 2022-07-13, do 2022-07-16
  • Ostrava - Czechy

Opis

Oświadczenie organizatora:

Drodzy to dla nas jeden z najtrudniejszych momentów w historii Colours. Pełni nadziei planowaliśmy i przygotowywaliśmy się na kolejną edycję festiwalu przez cały rok, jednak sytuacja pandemiczna nie ulega poprawie. Nie mamy wyjścia i niestety musimy ponownie napisać te smutne wersety… Bardzo nam przykro, ale tegoroczną edycję Colours of Ostrava jesteśmy zmuszeni przenieść na następny rok. Oznacza to, że festiwal odbędzie się w dniach 13-16 lipca 2022 roku.

Do niedawna naprawdę wierzyliśmy, że się uda. Wspólnie z innymi organizatorami w naszym kraju, czy w Europie pracowaliśmy nad działaniami, które pozwoliłyby na organizację dużych imprez kulturalnych w okresie letnim. Na przygotowanie tak dużego festiwalu, jak nasz, potrzeba kilka miesięcy. Dotarliśmy więc do momentu, w którym musimy podjąć ostateczną decyzję. Niestety, obecna sytuacja i brak perspektywy poprawy w letnich miesiącach, postawiły nas w sytuacji bez wyjścia - musimy ponownie przełożyć termin festiwalu.

Jesteśmy o rok starsi i bardziej doświadczeni. Był to trudny rok, bo wstrząsnął tym, co uważaliśmy za trwałe i niezmienne. Rok, który nie tylko prawie wymazał kulturę i muzykę na żywo z naszego życia, ale także zasadniczo wpłynął na zdrowie i życie wielu ludzi, wystawiając na próbę nie tylko pracowników służby zdrowia, dzieci w wieku szkolnym, i ich rodziców, ale tak naprawdę, w jakimś stopniu, każdego z nas. Ten rok, jako festiwal, mogliśmy przetrwać tylko przy wsparciu od Was, naszych uczestników i partnerów. Dziękujemy Wam!

W tej chwili ponownie zwracamy się do Was z wielką prośbą: wesprzyjcie nas, zachowując bilet z ubiegłego roku na następny rok. Wierzymy, że bilet, który posiadacie, jest i będzie dla Was światełkiem w tunelu, odroczonym w czasie wydarzeniem, na które nie możecie się doczekać, a które w końcu nastąpi. Wierzymy, że wspólne przeżywanie muzyki i kultury na żywo, stanie się tym, co nas ponownie połączy po tym mrocznym okresie. 

Jeżeli z osobistych powodów jesteście zmuszeni zwrócić bilet, możecie tego dokonać kontaktując się bezpośrednio ze sprzedawcą, za którego pośrednictwem dokonaliście zakupu.

Obecnie z powodzeniem pracujemy nad przeniesieniem jak największej liczby zagranicznych artystów, w tym głównych gwiazd, na następny rok. Wierzymy, że wkrótce podzielimy się z Wami dobrymi informacjami.

Wiemy, że minęło dużo czasu, odkąd widzieliśmy się na żywo. Mamy nadzieję, że wszyscy przetrwamy kolejny rok. Wierzymy, że to wpłynie na jeszcze bardziej intensywne i lepsze wrażenia zarówno dla Was, jak i dla nas.

Bardzo dziękujemy za każde wsparcie. Bądźcie zdrowi. Muzyka i kultura na żywo muszą przetrwać!

Zlata Holušová
Dyrektorka Colours of Ostrava

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "COLOURS OF OSTRAVA "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!